MLSertifika ÇözümüKuyumcular İçin Kataloglama - Sertifikalama Sistem Çözümü

MLSertifika-Katalog Sistem Çözümü Nedir?
Nelerden Oluşur?


ML Sertifika-Katalog Sistem Çözümü Nedir?

M&L Yazılım programı,ministudyo aydınlatma ünitesi,sertifika kart yazıcı, plastik kartlar ve Ribbonlarından oluşan, M&L Kuyumculuk otomasyonuna verdiğimiz addır.

M&L Sertifika -Katalog Sistemi, altın - pırlanta toptancılarında ve perakende kuyumculuk mağazalarında temel olarak plastik kartlarla sertifikalanmış ürünlere dayalı olarak satış ve kontrol işlemleri yapıldığı için bu isim verilmiştir. Firmamız kuyumculukta ilk plastik kart sistemini 2003 yılında Zen Diamond da kullandırmıştır. Bu tarihten sonra sistem kullanımı giderek yaygınlaşmıştır.Ürünlerin doğru gösterilmesi iyi aydınlatılmış ürünün fotoğrafının doğru çekilmesine bağlıdır. Bunun için de sistemin için de Kuyumculuk Sektörü için özel üretilen aydınlatma ünitemiz Ministudyo bulunmaktadır. www.ministudyo.com sitemizden inceleyiniz. Kısaca ürünlerinizi fotoğraflamak, kaliteli bir şekilde arşivlemek, kataloglamak, plastik kart ürün ve VIP müşteri sertifikaları basmak için kullanılır.


M&L Sertifika Katalog Nelerden Oluşur?

M&L Sertifika - Katalog sisteminin içinde kullanılabilecek M&L kuyumcu programları: MLSet, MLPerakende, MLDiamond veya MLGold Erp'dir.
Ministudyo ve Fotoğraf Makinesi: Ürünün fotoğrafını kaliteli almak için aydınlatma standı ve makro çekimi iyi bir fotoğraf makinesi gereklidir.
Plastik Kart Yazıcılar: Evolis Peeble, Zebra P330i veya P110 Kart Yazıcı veya muadilleri.
Baskılı Plastik Kartlar: Tasarım ekibimizin firmanıza özel tasarlayıp sunduğu plastik kartlar 3 çeşittir: Standart Baskılı, Varaklı Baskılı, Varaklı - Kabarmalı Baskılı. Fiyatlar adede ve bu çeşitlere göre değişir.
Kart Yazıcı Ribbonları: Renkli ve siyah beyaz şeritler mevcuttur.

M&L Sertifika - Katalog Çözümünü Kim Kullanır?

Kuyumculuk üretim sektöründe altın ve pırlantalı mamul üretici, toptancı ve ihracatçıları kullanır. Toptan kuyumculuk sektöründe altın ve pırlanta toptancı ve ihracatçı firmaları kullanır. Gümüş toptancıları kullanır. Perakende kuyumculuk sektöründe altın ve pırlantalı mamul satan perakende firmaları ve mücevherat mağazaları, gümüş perakendecileri kullanır.

Hangi Tip Firma Hangi Tip Sistem Çözümü Kullanır?

M&L Yazılım Ekibi, kuyumculuk sektörünün çeşitli ihtiyaçlarına göre M&L Kuyumculuk Programları adı adı altında Yazılım paketleri ve M&L Sistem Çözümleri altında Kuyumculuk otomasyonları geliştirmiştir.

M&L Sistem Çözümleri Kategorileri

1) MLBarkod Çözümleri
2) MLAges-Rfid Çözümleri
3) MLSertifika-Katalog Çözümleri

M&L Yazılımın Kuyumculuk için geliştirdiği Programların adı, M&L Kuyumculuk Programlarıdır. Hangi tip firmada, hangi ana programları ve çözümleri kullanabileceğinizi aşağıdaki linklerden inceleyebilirsiniz. M&L Kuyumcu Programları, M&L Web Çözümleri, M&L Mobil Programlar, M&L Özel Çözümler adlı programlarımızı ve MLBarkod, MLAges Rfid, MLSertifika-Katalog, adlı temel kuyumculuk otomasyonlarımızın içeriklerini, linklerine gidip detaylı olarak öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgiyi ise, firmamıza göndereceğiniz firma bilgilerinizi ve belirttiğiniz isteklerinizi içeren " Bilgi Talep Formu " tarafımıza ulaştıktan sonra en kısa zamanda alabilirsiniz.


MLSertifika - Katalog Çözümü ile " Gözünüz arkada kalmasın "