Program Versiyon 12.0

MLGold ERP

Kuyumculuk İçin Kaynak Planlama Ve İş Yönetimi Programı

MLGold ERP Nedir?

Öncelikle ERP kavramını açıklayalım. ERP (Enterprise Resource Planning) (“kurumsal kaynak planlama”), bir kurumun tüm kaynaklarını (para, stok, insan kaynağı, zaman, ham madde, ürünler, müşteri ilişkileri vs…) planlayabildiği ve yönetebildiği programların ve sistemin adıdır. M&L Yazılım ekibinin uzun yıllardır edindiği tecrübesini kullanarak ortaya çıkardığı, orta ve büyük ölçekli kuyumculuk firmaları için kullanılan MLGold ERP kuyumcu programı bu görevi görür. MLGold ERP kısacası kuyumculuk sektörü için geliştirilmiş en kapsamlı ERP kuyumcu programıdır.


MLGold ERP Ne İş Yapar?

MLGold ERP, pırlantalı mamul ve altın üretim - satış-rapor programı olarak kullanılabilir, Detaylı raporlamanın yanında, MLJewel.net, web üzerinden sipariş projeleri ve M&L Mobil Programları gibi mobil saha satış programları ile entegre çalışabilir.

MLGold ERP, Üretim reçetesinden, altın ve pırlantalı mamulün üretimine, satışından-siparişine-ürünün barkodlanmasından, satışa hazırlanmasını içeren tüm bilgi yönetimine, ham maddelerin satın alınmasından, üretime ve detaylı raporlamaya kadar tüm işleri yapar. Firma yöneticilerinin yönetim kabiliyetini geliştirir.

Müşteri ve satıcı ilişkilerini yönetir. TL, EURO, USD, HAS ve diğer birimler bazında cari hesap takibi yapar.

Barkodlama, Sertifika-Katalog, sipariş yönetimi gibi işlemleri yapar.


MLGold ERP “ Bırakın İşinizi ‘O’ Yönetsin “