Program Versiyon 12.0

MLDiamond

Perakendeciler ve Toptancılar İçin Kuyumculuk Programı

MLDiamond Nedir?

M&L Yazılım tarafından hayata geçirilen; altın ve pırlanta toptancıları, pırlantalı mamul üretici ve toptancıları ve perakende kuyumculuk mağazalarının kullandığı kuyumcu programıdır. Bu pırlanta programı; MLJewel, MLEtiket ve MLSertifika - Katalog program modüllerinden oluşan pakettir. Kuyumcu hesap, pırlanta üretim, barkod, sertifika gibi birçok özellik MLDiamond Programı'nın içindedir.


MLDiamond Ne İş Yapar?

Pırlanta ve Altın Üretim - Satış - Rapor Programı olarak kullanılabilir.

Toptan ve perakendeci kuyumcular için ürün aldıkları firmaların ve ürün sattıkları müşterilerin hesabını tuttuğu ve ilişkilerini yönettiği firmanın ihtiyacı olan tüm raporlamalara kadar her türlü görevi gören altın-pırlanta kuyumcu programıdır.

Firma hesapları, altın, pırlanta, gümüş ve ziynetlerden oluşan ürün ve stok yönetimi, finansal işlemler, nakit kasa takibi, pırlantalı mamul stok ve model üretimi ve detaylı raporlamalardan oluşur.

Pırlantalı mamul ve altın ürünlerinin, üretimde veya alım aşamasından sonra barkod etiketleri ile stoklanmasını ve detaylı rapor alınmasını sağlayan kuyumcu etiket programını içerir.

Pırlantalı mamullerinizin ve altın modellerinizin resimlerini çektikten sonra Sertifika - Katalog bölümünü kullanarak, kendiniz veya müşterileriniz için mamullerinizin satış bilgilerini içeren resimli dökümanlar oluşturur.

Altın ve pırlantalı mamul üreticileri MLDiamond programı ile Dijital katalog oluşturabilmektedir. Oluşturdukları katalogarını pdf olarak hazırlar müşterilerinize e-mail ve whatsapp üğzerinden gönderebilirsiniz. Kart yazıcısı vasıtası ile özel dizayn edilmiş ürün sertifikalarını basar.

MLAges, Rfid Akıllı Ve Hızlı Mağaza Kontrol Sistemleri ile firmanızdaki işlerinizi çok verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.


MLDiamond “ Programların Pırlantası "