Program Versiyon 12.0

MLSipariş

İmalat ve Toptancılar İçin Sipariş Programı

MLSipariş Nedir?

M&L Yazılım tarafından hayata geçirilen; altın ve pırlanta toptancıları, pırlantalı mamul üretici ve toptancıları ve perakende kuyumculuk mağazalarının kullandığı kuyumcu sipariş programıdır. Özellikle sipariş yönetimi yapanların işine yarayan üretici ve büyük perakende mağazalarda kullanılan modüldür. Genelde MLDiamond ve MLGold ERP kuyumculuk programları ile beraber çalışır.


MLSipariş Ne İş Yapar?

Altın, gümüş, pırlanta modelleri tanımlanır, ürün bilgilerini tutar.

Altın ve pırlanta modellerin üretim bilgilerinin yanında üretici sipariş yönetimi, müşteri sipariş yönetimini yapar. İlgili tüm raporlarını içerir.

Toptancı ve perakendeci kuyumcular için, ayrıca müşterilerden aldığınız siparişlerin üretim durumlarını görür, alınan siparişin durumunu takip eder.

MLSipariş, siparişlerinizin alımından, ürün üretim emri verilmesine, ürünlerin üretimiden firmanıza gelip müşteriye teslim edilmesine kadar, sahada, fuarda ve firmanızda alınan siparişlerin tüm aşamalarını yönetir. MLJewel.Net web sipariş modülü ve MLIPadTabletSipariş modülü ile entegre çalışır. İnternet Üzererinde sahada, ofiste, fuarda ve dünyanın her yerinde online ve tablet üzerinden siparişlerinizi yönetebilirsiniz.


ML Sipariş “ Bırakın Siparişlerinizi O Yönetsin “