Program Versiyon 12.0

MLCenter

Turistik Perakende Mağazalar İçin

MLCenter Nedir?

M&L Yazılım tarafından hayata geçirilen, tamamen turistik amaçlı çalışan kuyum, halı, deri ve hediyelik eşya satan mağazalarda kullanılan program setidir. MLDiamond ve MLCenter dediğimiz 2 ana modülün bir arada kullanıldığı kuyumcu programıdır. Center Modülü genel olarak acente, kaptan, grup şefi, ofis, özel ve personel kartlarına çalışma sözleşmesi ekleyebildiğimiz ve acenteden gelen müşterilerin uyruk ve bölgelerini tanımladığımız programdır. Ayrıca (Center)’a müşteri bölgelerinin tanımlanarak girildiği bu tanımların rezervasyon işlemlerinde kullanıldığı bir iş yönetim otomasyonudur.


MLCenter Ne İş Yapar?

MLDiamond modülü de olduğu için onun yaptığı her işi kısaca stok, cari, alış satış işlemleri hesaplama, etiketleme, sertifikalamagibi tüm işlemleri yapar.

Stok tanımlamaları menüsünde bölüm, banka, stok cinsleri, stok türleri ve stok grupları tanımlanarak ürün ağacı sistemi oluşturulabilir. Müşteriler ile ilgili uyruk ve bölge tanımı ve rezervasyon ile ilgili ayak ve kart tanımlarının önceden yapılarak rezervasyon sisteminde bilgi işleme yöntemini kolaylaştırabilir.

Center içinde birden fazla kasa tanımlanıp, kasa yönetimini sağlar.

Detaylı personel ve acente hesabı tutar, otomatik hesapları sizin için yapar.

Center içinde müşteri ilişkileri ve pazarlama yönetimini sağlar.

Müşteri, acente, rezervasyon, personel yönetimi, rehber ve kişiler yönetimi, satış yönetimi, personel, kişiler, prim hesabı, hak ediş hesabı gibi birbirini takip eden tüm ilişkileri otomatik olarak yönetir. Tam anlamı ile bir turistik mağaza ve center iş yönetim programıdır.

M&L Yazılım ekibinin geliştirdiği, MLGold Erp ile birlikte en kapsamlı yönetim programıdır.

MLAges, Rfid Akıllı Ve Hızlı Mağaza Kontrol Sisitemi ile firmanızdaki işlerinizi çok verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.


MLCenter “ İşinizi Rahatlatır “