M&L Bilişim ,Yönetim Bilgi Danışmanlığı Hizmetleri

Sektörel Bilgi Danışmanlığı

Yönetim Ve Bilgi Danışmanlığı Hizmetlerimiz

M&L Yazılım, 1993'ten beri kuyumculuk sektörünün iş akışını yöneten yazılımlar ve çözümler üretmekte ve sektörün içinde uzun yıllarda elde ettiği tecrübelerini ve vizyonunu yine kuyumculuk sektörü ile paylaşmaktadır.


Yönetim bilişim sistemleri ( Management information system ), günümüz iş hayatında başarıya uzanmakta kullanılan bilimsel yöntemlerin başında gelmektedir.


Firmaların kurumsal kaynaklarının(İnsan kaynağı, müşteri, tedarikçi, zaman, para, hammadde, malzeme, demirbaş v.s) doğru yönetilmesi, kurumun içindeki duygusal ve fiziksel unsurların belli bir vizyon ve strateji doğrultusunda bir araya getirilip koordine edilmesi bu bilim dalının konusudur. Müşteri odaklı çalışan firmamız, sektörün olası sorunlarını bilmekte ve bunları akıllı yöntemlerle çözerek firmaların iş verimliliğini yükseltmektedir. Özellikle kuyumculuk sektörünün kurumsal kaynaklarını yöneten yazılımlar ve çözümler geliştiren firmamız M&L YAZILIM aynı zamanda sektörde 6500'e yakın kullanıcıya sahip olan lider bilişim çözüm firmasıdır. Bu vizyona ve tecrübeye sahip, M&L Yazılım yöneticileri, talepler doğrultusunda, kuyumculuk sektörü firmalarına yönetim danışmanlığı ve yapılandırma hizmetini vermeye başlamıştır.


İddia ediyoruz; kurumsal akıl, bilgi, tecrübe ve vizyonlarımızı birleştirerek; sektörel bilgi birikimimizi paylaşarak yine sektöre odaklı bu hizmeti en iyi biz veriyoruz.


Nasıl ve Kim ile Danışmanlık Veriyoruz?

M&L Ekibi yöneticileri olarak başta;
Levent SEKBAN ( Bilgisayar Bilimleri Mühendisi )
Taner TOPA ( Sistem Analizi-Kurumsal İş Geliştirme )
Mehmet KARTAL ( Sistem Destek Yöneticisi-İş uygulamaları Eğitim Uzmanı )
olmak üzere, kuyumculuk sektörüne yönelik "Yönetim Bilgi Danışmanlığı ve Yapılandırma Hizmetlerini" profesyonel anlamda veriyoruz. Bu kişilerin dışında konusunun uzmanı olan profesyonel danışmanlarla çalışıyoruz…


Çözüm odaklı olma alışkanlığımız, her konuda çözüm üretecek profesyonelleri bulmayı da gerektiriyor.

Ve tabii ki kurumunuzu verimlilik odaklı yönetmeniz için M&L programlarını kullandırıyoruz.. MLGold ERP(Kurumsal Kaynak Planlama Programı) Bu programları kullanacak elemanları buluyoruz, yetiştiriyoruz, eğitiyoruz..


Ayrıca aşağıdaki konu başlıkları ile;

Firmanın İş Akış Analizi-Kurumsal Yapılanması- WOT Analizi
Sorunların Teşhisi, Sorunlara Göre Uzmanların Belirlenmesi
Çözüm Önerileri-Karar Destek Süreç Planlama Uygulama
Kararlar Doğrultusunda Planlama
İş Organizasyonu
İş Uygulamaları
Kontrol-Raporlama-Geri besleme
aşamalarını içeren bu hizmetler bütününü, büyümeyi, kurumsallaşmayı düşünen tüm kuyumculuk firmalarına öneriyoruz.


M&L Yazılım “ Akıl, Zeka, Bilgi, Vizyon ve Güven bu adreste buluştu ”