M&L Bilgisayar,Donanım-Teknik Servis Hizmetleri

Teknik Servis Anlamında Her Türlü İhtiyacınız

Donanım-Teknik Servis

M&L Bilgisayar müşterinin talebi doğrultusunda her marka ve modelde bilgisayar, yazıcı, Notebook ve diğer tüm bilişim teknolojisi ürünlerinin satışını ve kurulumunu yapmaktadır, teknik desteğini vermektedir.


Bunun yanı sıra kuyumculuk sektörüne özel MLBARKOD Sistemçözümleri içinde bulunan barkod yazıcıları, barkod okuyucu ve toplu sayım sistemleri, el terminalleri, özel kuyumculuk etiketleri, plastik Kart yazıcılar, ministudyo aydınlatma stand birimleri, dijital fotograf makineleri, MLAGES RFID(radyo frekans tanımlama Sistemleri) ürünleri de M&L Bilgisayar’ın satışını yaptığı ve satış sonrası servis hizmetlerini verdiği ürünler arasındadır. M&L Bilgisayar teknik servis bölümü, satışını yaptığı bilgisayar donanımlarının ve çevre birimlerinin, çeşitli nedenlerden kaynaklanan arızalarının giderilmesi konusunda çözüm üretir. Periyodik donanım bakım ve destek anlaşmaları ile profesyonel teknik servis hizmeti verir.

M&L Bilgisayar teknik servis bölümü, satışını yaptığı bilgisayar donanımlarının ve çevre birimlerinin, çeşitli nedenlerden kaynaklanan arızalarının giderilmesi konusunda çözüm üretir. Periyodik donanım bakım ve destek anlaşmaları ile profesyonel teknik servis hizmeti verir.

Deneyimli ve uzman personellerden oluşan teknik kadrosuyla, kısa sürede ve güvenli bir biçimde sorunların giderilmesi konusunda hizmet veren firmamız, müşteri odaklı bir prensiple ISO 9001:2008 kalite kriterlerine göre çalışmakta ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.


M&L Yazılım “ Profesyonel Hizmet ve Güvenli Teknik Servisin Adresi ”